Infotherma 2020

27. ročník mezinárodní výstavy 20. - 23. ledna 2020 Výstaviště Černá louka Ostrava


Stalo se tradicí, že druhá polovina ledna je již neodmyslitelně spojená s termínem konání mezinárodní výstavy Infotherma. Dříve ve Frýdlantu nad Ostravicí a v posledních letech na ostravském Výstavišti Černá louka se tak každoročně na Infothermě setkávají přední výrobci, prodejci, montážní i servisní firmy a odborná veřejnost s cílem představit návštěvníkům výstavy novinky a směry, kam se ubírá moderní vytápění a stavby spojené s ekonomickým bydlením.

Ve dnech 20. až 23. ledna 2020 se na Výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční již 27. pokračování Infothermy, tradičně věnované vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. V České republice se jedná o největší takto specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny evropské a světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů. Výstava se snaží mapovat technický pokrok a stává se místem každoročního setkávání odborné veřejnosti, vystavovatelů a návštěvníků.

Součástí výstavy je odborný doprovodný program, vstupní expozice „Dům plný energie a informací“ a internetová soutěž „Top výrobky vystavovatelů Infothermy 2020“.

Těšíme se na tradiční vystavovatele, zveme na výstavu nové výrobce, prodejce a distributory a věříme, že výstava bude opět prostorem pro setkání všech, kteří se zajímají o vytápění a úspory energií v malých a středních objektech.

Agentura Inforpres, pořadatel výstavy Infotherma

Vstupné:

Vstupné na výstavu Infotherma 2020  80,- Kč (včetně DPH).
 
Na zlevněné vstupné mají nárok: Držitelé průkazu TP, ZTP , ZTP/P, ZTP/P – průvodce zdarma.

Je nutné předložit příslušný doklad.

  • Děti do 15 let mají vstup zdarma.
  • Děti do 15 let vstup pouze v doprovodu dospělé osoby. Pro odborné školy je vstup zdarma.
Požadujeme o tento vstup předem požádat a zaslat nám na adresu bujakova@inforpres.cz jmenný seznam žáků a pedagogického dozoru, poté Vám obratem volné vstupenky zašleme. Z technicko-bezpečnostních předpisů vyplývá, že je zakázáno do prostorů výstavy vstupovat s kočárky.  Kočárky můžete zdarma odložit v šatně u vstupu.

Kontakty:

Pořadatel výstavy

Agentura Inforpres, Frýdek-Místek tel.: 602 72 72 19
bujakova@inforpres.cz 
info@infotherma.cz 

Více na www.infotherma.cz 

Zpět na přehled akcí

© 2019 - 2020 Černá louka s.r.o.    |    Zásady ochrany osobních údajů    |    Obchodní podmínky