Svatba 2020

12. ročník svatebního veletrhu

  • 01. února - 02. února 2020

Představíme nové trendy ve svatební módě, snubních prstenech, dortících, vázání svatebních kytic, fotografování a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s výběrem místa pro Váš den „D“ a nabídneme Vám organizaci a zajištění svatby na klíč. Můžete se inspirovat během doprovodného programu, který bude probíhat non-stop na hlavním pódiu svatebního veletrhu SVATBA. Nebudou chybět přehlídky svatební a společenské módy, ukázky vázání svatebních kytic, zdobení dortů i soutěže vystavovatelů o hodnotné ceny.

Proč přijít právě k nám?

Příjemná atmosféra svatebního veletrhu SVATBA, se stala tradicí. Na ploše 3500 m2 se představí více než 60 vystavovatelů. Pod jednou střechou si můžete zařídit vše a ještě získáte výstavní slevy, které jistě nejsou k zahození. Můžete se zapojit do soutěží o hodnotné ceny jako např. svatební šaty, snubní prstýnky, svatební dort aj., které do soutěží věnují partneři veletrhu a vystavovatelé. Můžete vyzkoušet svatební účesy, ochutnat speciality cateringových firem a cukrářů i vybrat restauraci nebo hotel, kde se vytoužený den uskuteční.

Pro muže je návštěva svatebního veletrhu většinou nudnou záležitostí, ale u nás to neplatí! Máme připraveny přehlídky svatebního luxusního prádla, které jsou každým rokem pomyslnou „třešničkou na dortu“. Součástí veletrhu jsou expozice vozů jak sportovních, luxusních limuzín tak veteránů, které jsou velmi atraktivní právě pro svatební den.

Milovníky výborné kávy a dortíků zveme k luxusnímu posezení, které zajistí firma OLLIES Dorty s.r.o.

Něco navíc pro Vás/Co můžete získat?

Nedílnou součástí veletrhu jsou výstavní slevy, které pro Vás připravili jednotliví vystavovatelé. Každoročně oblíbená TOMBOLA a letos je opravdu bohatá! Vystavovatele věnovali hodnotné ceny v celkové výši 100.000,- Kč. 

Sledujte náš facebook a webové stránky, kde budeme pravidelně představovat jednotlivé vystavovatele a partnery veletrhu.


Kontakty:

Manažerka akce: Zuzana Boháčová 

zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

+420 602 593 447

 

Marketing akce: Jana Jalůvková 

jana.jaluvkova@cerna-louka.cz

+420 723 982 003

 

Mediální Partneři

Logo Koutný Prostějov  Logo Klenotnictví save&profi Logo Zlatnická dílna   Logo Vanessa - svatební salon

Zpět na přehled akcí

© 2019 Černá louka s.r.o.    |    Zásady ochrany osobních údajů    |    Obchodní podmínky