Předvánoční esoterika


Vše na jednom místě, v teple a v příjemném prostředí. Také v letošním roce nebude chybět přednášková část pro všechny, kteří se chtějí ponořit do alternativních směrů.

Na co se můžete těšit?

Léčivé kameny, přírodní kosmetika, ručně vyráběné svíčky, knížky pro děti i dospělé, vonné a léčivé oleje, ručně malované šátky, originální šperky, kyvadla, feng-shui předměty, vonné tyčinky, numerologický a astrologický výklad jako dárek pro své nejbližší, obrazy a mandaly, med a medová kosmetika, alternativní medicína, farmářské výrobky aj. Nebudou chybět výklady karet, čtení z ruky, numerologický výklad na míru a mnoho dalšího. Nedílnou součástí je účast charitativních organizací, kde můžete přispět, v čase vánočním, na dobrou věc. Akce se každým rokem účastní více než 80 vystavovatelů z České republiky i Slovenska. Sledujte také náš facebook, kde představíme jednotlivé účastníky Předvánoční esoteriky 2019.

Doprovodný program nabídne přednášky na alternativní témata. Můžete se těšit například na přednášky jako je: 
Tradiční ruská medicína, která vás seznámí s novými trendy aplikací přírodních produktů a zároveň bude možnost získat zkušenosti s novými produkty.
Tajemství čísel nabídne přednášku o tajné řeči čísel, která je zakódována v datu narození a má obrovský vliv a dopad na naše životy a osud.
Energie čísel v roce 2020 z pohledu Numeroempatie – symbolika čísel, charakteristika a jejich rozdělení.
Nic není nemožné - přednáší Zadaa Bayarjargal, odkryje tajemství rituálů a objasní k čemu jsou dobré pro lidi (např. ochrana před nebezpečnými roky, k vyčištění špatných zón, dodání energie, jako pomoc při řešení problémů v zaměstnání, kariéře, lásce atd.)

Postupně doplníme další přednášky.

Pro všechny návštěvníky bude připravený workshop s výrobou adventních věnců.

 

 

Vstupné:

Akce je zdarma.


Kontakty:

Manažerka akce: Zuzana Boháčová 

zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

+420 602 593 447

 

Marketing akce: Jana Jalůvková 

jana.jaluvkova@cerna-louka.cz

+420 723 982 003

 

Mediální partneři

Logo Cesty k sobělogo enigma  Logo časopisu Meduňkalogo Medium      

Zpět na přehled akcí

© 2019 Černá louka s.r.o.    |    Zásady ochrany osobních údajů    |    Obchodní podmínky