Garden Food Festival Ostrava

S novým konceptem, novým vstupným a s novými prodejci!


Festival dobrého jídla a pití už brzy v Ostravě! Těšte se na špičkové kuchaře, zajímavé koncepty, nové trendy v gastronomii a především na spoustu výborných produktů od lokálních výrobců a farmářů. 

KDY: 19.9. 10:00 - 20:00, 20.9. 10:00 - 18:00

KDE: venkovní prostory v areálu Černé louky. Přineste si deky, místa na sezení bude dost. K dispozici bude venkovní hřiště pro děti.

Letošní ročník bude opravdu jiný. Čeká vás spousta novinek:

  • Nové místo konání akce – Černá louka se nachází v samotném centru města Ostrava a tvoří ji rozsáhlé pozemky s možností posezení na lavičkách či vlastní dece. V blízkosti je dětské hřiště, malé sportoviště pro kondiční cvičení a nábřeží klidné řeky Ostravice.
  • Návštěvníci neplatí vstupné na osobu. Nově si zakoupí náramek s čipem, který budou využívat k bezkontaktní platbě NFCtron na všech prodejních místech Garden Food Festivalu. Počet čipů není omezen na množství osob, tzn. půjde-li rodina o 5 lidech, tak si může zakoupit pouze 1 čip! Cena náramku s čipem je 90 Kč.
  • Vracení financí je možné pouze elektronicky nikoli na místě, jak to bylo možné minulé ročníky. Kredit se vrací přes elektronickou účtenku, na kterou se každý návštěvník dostane z informačního papíru, který obdrží při prvním dobití. Vracení zbylých financí je možné po dobu 14ti dnů od skončení akce. Detailní informace ohledně vracení financí na: https://point.nfctron.com/

 

  • Opatření proti šíření COVIDu-19
  1. akce se koná na čerstvém vzduchu pod širým nebem
  2. na místě je dostatek prostoru a není nutné se tlačit
  3. na místě budou dezinfekční prostředky určené k vašemu použití
  4. platit budete bezkontaktně formou čipu se systémem NFCtron
  5. rozvolnění plochy se stánky (rozestupy jak pro stánkaře i návštěvníky
  • Nový prozákaznický koncept a organizační tým, který poslouchá vaše nápady a podněty

Více informací na facebooku @gardenfoodfestival.

Akce se koná ve spolupráci s organizacemi Černá louka s.r.o., agenturou Czech Tourism, Vinařským fondem, prodejci Gorenje a Hobby Chef, hudebním klubem Barrák music club a za mediální podpory TV Nova a portálu kudyznudy.cz.

 

PRO PRODEJCE Máte zájem o účast na Garden Food Festivalu v Ostravě? Registrace na akci přijímáme přes novou službu NFCtron Plus. Po přihlášení uvidíte přesné podmínky a volná prodejní místa na akci. Registrovat se do NFCtron Plus.

Vstupné:

Vstupné = náramek s čipem, kterým budete na akci platit.

Cena náramku je 90 Kč a může si jej zakoupit skupina o jakémkoli počtu lidí. 

Čip si zakoupíte a nabijete na nabíjecím místě na částku, kterou si sami zvolíte, poté platíte pouze přiložením čipu k bezkontaktnímu termínálu u vámi vybraného prodejce. Tento bezkontaktní prodej vám umožňuje bezpečnou konzumaci u všech prodejních míst Garden Food Festivalu.

Platit budete s NFCtron. Zbylé finance se budou vracet pouze elektronicky po dobu 14 dní od skončení akce. Více informací naleznete na https://point.nfctron.com/.


Kontakty:

Organizátorem akce a kontatní osobou je: Marcel Palovčík, marcel.ostrava@gmail.com 


Ke stažení:

gff-ostrava-poster-a4.pdf (0.09 MB)

Zpět na přehled akcí

© 2019 - 2022 Černá louka s.r.o.    |    Zásady ochrany osobních údajů    |    Obchodní podmínky