Svatba na webu už tento víkend

13.4.2021

Pro všechny, zejména však pro nevěsty, snoubence a budoucí novomanželé jsme ve spolupráci s našimi partnery připravili svatební webové prezentace na www.svatbaostrava.cz. 

„Každoroční svatební veletrh Svatba letos pro Vás nemůžeme zrealizovat tradičně na Černé louce v pavilonu A. Moc nás to mrzí, že si téměř rok společné práce a úsilí nemůžeme společně vychutnat.  Chceme si kontakt s návštěvníky i vystavujícími udržet alespoň na dálku a připravili jsme pro všechny speciální webové prezentace, a za to všem partnerům moc děkujeme.“ řekla nám manažerka veletrhu Zuzka Boháčová. 

Nač se můžete těšit?

Prostřednictvím webových stránek www.svatbaostrava.cz Vám vybrané firmy a naši partneři nabídnou prezentaci svých produktů a služeb. Nebudou chybět akční nabídky, zajímavé slevy či dárky! Jako pověstnou třešničku na dortu představíme neokoukaná svatební místa v srdci Ostravy. 

Stačí sledovat ve dnech 17.–18.4. 2021 stránky www.svatbaostrava.cz a sociální sítě instagram @svatbaostrava a facebookovou událost @Svatba na webu 2021. 

Všechny prezentace a nabídky jsou k dispozici ZDARMA. Během víkendu proběhnou také soutěže o zajímavé ceny, tak je nepropásněte! 

Moderátorem předchozího ročníku byl rocker Bart Spinney, který je také tváří veletrhu Svatba a připravil si pro vás osobní videopozvánku.  

 

Srdečně vás zveme na událost Svatba na webu 2021.

Za tým Černé louky Zuzka, Jana, Miriam a Martin

Zpět

© 2019 - 2023 Černá louka s.r.o.    |    Zásady ochrany osobních údajů    |    Obchodní podmínky