Černá louka s.r.o. má první elektromobil

30.10.2020

Černá louka s.r.o. má svůj první elektromobil

Novým parťákem je Nissan eNV200 Evalia

Společnost Černá louka s.r.o. dlouhodobě usiluje o trvale udržitelné podnikání, které přistupuje ohleduplně k životnímu prostředí. Proto jsme požádali o finanční podporu, v rámci operačního „Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“, na pořízení elektromobilu. Projekt s názvem Elektromobil nahrazuje diesel byl schválen. Následně jsme pořídili do firemní flotily nový elektromobil Nissan eNV200 Evalia. Nahrazeno bylo staré dieselové auto novým nízkoemisním vozem, který je mnohem lepším řešením, jak z hlediska exhalací, tak i provozních nákladů, do městského prostředí. 

Sloužit bude především potřebám destinačního managementu Ostravy, mezi jehož spadá provoz infocenter Ostravainfo!!!, ale také prezentace statutárního města Ostrava např. na veletrzích, festivalech a dalších společensko-kulturních akcích nejen u nás v regionu. Nový elektromobil najde uplatnění především při zásobování ostravských infocenter, ale také jako mobilní infocentrum při výše uvedených akcích. 

Díky nízkým provozním nákladům, vysoké spolehlivosti, vhodnosti i praktičnosti elektromobilu pro městskou infrastrukturu, tak společnost Černá louka s.r.o. získala skvělého parťáka pro trvale udržitelné podnikání. 

Elektromobil byl pořízen za finančního přispění statutárního města Ostrava a z dotace EU Evropského fondu pro regionální rozvoj vyhlášené Ministerstvem Průmyslu a obchodu ČR.

Podrobnosti k projektu naleznete v sekci O nás.

elektromobil-nissan-eNV200-evalia-teknaelektromobil-nissan-eNV200-evalia-teknaelektromobil-nissan-eNV200-evalia-tekna

TZ - Elektromobil Nissan eNV200 Evalia Tekna.pdf (0.16 MB)

Zpět

© 2019 - 2023 Černá louka s.r.o.    |    Zásady ochrany osobních údajů    |    Obchodní podmínky