Vážený návštěvníku,

společnost Ostravské výstavy, a.s. se snaží o neustálé zvyšování spokojenosti Vás – návštěvníků. Rádi bychom Vás požádali o spolupráci při vyplňování tohoto dotazníku. Vámi poskytnuté informace pomohou zvýšit úroveň našich webových stránek www.cerna-louka.cz.

Vyplnění tohoto dotazníku Vám zabere asi 1 minutu. Pokud není uvedeno jinak, vyberte vždy 1 odpověď.

Dotazník
Výstaviště Černá louka    Slezskoostravský hrad    Miniuni svět miniatur    Pohádkový sklep strašidel Expozice historických motocyklů

02.12.2016 - 03.12.2016

Středoškolák, vysokoškolák

Otevírací doba

Pátek    2. 12.      09:00 - 18:00 hod.
Sobota   3. 12. 09:00 - 14:00 hod.Vstupné

zdarma


Kontaktní osoba

Denisa Ježková, DiS., email: denisa.jezkova@cerna-louka.cz, tel.: 596 167 119, 724 184 439Popis akce

  

Jste v devítce a nevíte kam na střední? Do práce nebo na vysokou? Nebo chcete jet studovat jazyky a u toho si přivydělat? Hledáte praxi nebo pracovní stáž? S tím vším Vám poradí na výstavě Středoškolák, vysokoškolák

 Výstava nabídne studijní a pracovní příležitosti nejen v Moravskoslezském kraji.

 Nabízí se zde jedinečná příležitost zjistit nové trendy v oblasti školství a vzdělání a osobně se setkat se zástupci škol. Ti budou připraveni Vám zodpovědět nejrůznější dotazy týkající se výukových oborů, dopravy, ubytování, financí a dalších možností benefitů.

  Výstava Středoškolák, vysokoškolák společně s výstavou PRO JOB reaguje mimo jiné na nespokojenost firem s nekvalifikovanými absolventy z odborných SŠ, kterým často chybí praxe pro uplatnění v zaměstnání. Žáci si tak mohou prohlédnout nabídku firem, které mají největší poptávku pro daný obor.  

Cílem výstavy je rovněž poukázat na technické obory a jejich využití v našem kraji.

  Výstavu zpestří ukázky výsledků prací studentů, show technických oborů, semináře, poradny a jiné zajímavosti jak pro studenty, tak pro pedagogy.

  V rámci doprovodného programu vystoupí na podiu studenti s praktickými ukázkami sebeobrany, barmanského umění, líčení, úpravy účesů a módní přehlídky. Přednášky nabídnou informace o výměnných pobytech nebo studiu v zahraničí. 

Výstavu zpestří opět putovní výstava MNICHOV – OKUPACE – OSVOBOZENÍ

 Závěrečná zpráva 2015 k nahlédnutí zde

Výstavní katalog k nahlédnutí zde 

Partneři:

    

Mediální partneři:

  

  

  

  

 Partner: