Vážený návštěvníku,

společnost Ostravské výstavy, a.s. se snaží o neustálé zvyšování spokojenosti Vás – návštěvníků. Rádi bychom Vás požádali o spolupráci při vyplňování tohoto dotazníku. Vámi poskytnuté informace pomohou zvýšit úroveň našich webových stránek www.cerna-louka.cz.

Vyplnění tohoto dotazníku Vám zabere asi 1 minutu. Pokud není uvedeno jinak, vyberte vždy 1 odpověď.

Dotazník
Výstaviště Černá louka    Slezskoostravský hrad    Miniuni svět miniatur    Pohádkový sklep strašidel Expozice historických motocyklů

05.03.2016 - 06.03.2016

Svatba

Otevírací doba

5. 3.     10:00 - 18:00 hod.
6. 3. 10:00 - 16:00 hod.


Vstupné

Dospělí                               80,- Kč
Děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů          50,- Kč
Hromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob)    20,- Kč
Platí VIP karta 2016  


Kontaktní osoba

Zuzana Boháčová, Tel: 596 167 122, 602 593 447, email: zuzana.bohacova@cerna-louka.cz Popis akceDOPROVODNÝ PROGRAM SVATEBNÍHO VELETRHU SVATBA 2016 k nahlédnutí zde!

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ k nahlédnutí zde!

INFORMACE PRO NOVÉ VYSTAVOVATELÉ k nahlédnutí zde! 

VÝSTAVNÍ KATALOG k nahlédnutí zde!


Zajímá Vás, jaké svatební šaty jsou IN
Které snubní prstýnky jsou pro VÁS ty pravé? Pokud ANO, přijďte na svatební veletrh SVATBA, který již poosmé proběhne na Výstavišti Černá louka v Ostravě v termínu 5. a 6. března 2016.

POZOR! Svatební veletrh bude probíhat pouze 2 dny a to sobotu a neděli!

Na co se můžete TĚŠIT?

Připravujeme širokou nabídku svatební a společenské módy pro dámy, pány i děti, kolekce snubních prstenů, šperků, svatební dorty, zákusky, koláče, nebude chybět také prezentace hotelů, restaurací a obřadních míst pro novomanžele, kadeřnické salony, prodej značkové kosmetiky, svatební obuvi, doplňků, svatebních agentur, vozů a mnoho jiného.

Pro zpříjemnění chvil na veletrhu jsme pro VÁS připravili přehlídky svatebních a společenských šatůúčesové show, přehlídky luxusního spodního prádlasvatební floristikuaranžování svatební tabule, ukázky zdobení svatebních dortů, barmanskou show, kulinářské show podle nejnovějších trendů, vystoupení známých celebrit a tombolu pro VÁS o hodnotné ceny.

Návštěvníci, kteří si zakoupí vstupenku (volná vstupenka nebo VIP karta neplatí), se mohou zapojit do LOSOVÁNÍ O HLAVNÍ VÝHRU veletrhu SVATEBNÍ OBŘAD NA SLEZSKOOSTRAVSKÉM HRADĚ (*Výhrou je pronájem obřadní místnosti do 50 osob pro rok 2016 v ceně 6.000,- Kč. V tomto je zahrnuta hudba dle vlastního výběru*) a ZAPŮJČENÍ SVATEBNÍCH ŠATŮ od Svatebního salonu Angelika. Zakoupená vstupenka platí na všechny 3 výstavy, které se konají souběžně. Proto neváhejte a využijte této nabídky! Přijďte se první březnový víkend inspirovat pro Váš velký svatební den, vybrat si dovolenou snů za bezkonkurenčně nízkou cenu nebo navštívit Ostravský knižní veletrh, kde se setkáte se známými osobnostmi a oblíbenými autory. 

Naši nejmenší se mohou těšit na skákací hrad a herní zónu, kterou zajišťuje partner svatebního veletrhu jesličky a školka MrňousekZde získáte informace o provozu zařízení pro děti již od jednoho roku v Ostravě a Havířově, animačních programech pro děti nejen na svatbách, také o hlídání dětí nebo o zapůjčení skákacího hradu pro vaši svatbu či oslavu. Kvalifikovaní pracovníci Vám jistě rádi podají informace o celkové nabídce programů pro děti.

 

Na setkání s Vámi se těší

Zuzana Boháčová
manažerka výstavy

Závěrečná zpráva z minulého ročníku k nahlédnutí zde!

 

SOUTĚŽTE S NÁMI O VOLNÉ VSTUPENKY!

Ve spolupráci s naším mediálním partnerem svatebním portálem www.svatebni-katalog.cz jsme pro Vás připravili soutěž o volné vstupenky na naší výstavu SVATBA.

Neváhejte se zapojit do soutěže a 5 z Vás může vyhrát volnou vstupenku pro 2 osoby. Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku:
Které další výstavy probíhají souběžně se svatební výstavou Svatba?“.

Své odpovědi zasílejte nejpozději do 20. února 2016 na radka.vrublova@cerna-louka.cz a 5 šťastlivců se může těšit na volnou vstupenku na tuto výstavu.

 POZOR! Již máme výherce naší soutěže:

Markéta Mikulíková, Eva Paločková, Světlana Habudová, Alena Bezecká a Lucie Holaňová.

Vstupenky si můžete vyzvednout na pokladně veletrhu.

Všem výherkyním gratulujeme!!

Partner:

   

 

Mediální partneři: