Vážený návštěvníku,

společnost Ostravské výstavy, a.s. se snaží o neustálé zvyšování spokojenosti Vás – návštěvníků. Rádi bychom Vás požádali o spolupráci při vyplňování tohoto dotazníku. Vámi poskytnuté informace pomohou zvýšit úroveň našich webových stránek www.cerna-louka.cz.

Vyplnění tohoto dotazníku Vám zabere asi 1 minutu. Pokud není uvedeno jinak, vyberte vždy 1 odpověď.

Dotazník
Výstaviště Černá louka    Slezskoostravský hrad    Miniuni svět miniatur    Pohádkový sklep strašidel Expozice historických motocyklů

04.12.2015 - 05.12.2015

Učeň, středoškolák, vysokoškolák

Otevírací doba

Pátek    4. 12.      09:00 - 17:00 hod.
Sobota   5. 12. 09:00 - 14:00 hod.


Vstupné

zdarma


Kontaktní osoba

Denisa Ježková, DiS., email: denisa.jezkova@cerna-louka.cz, tel.: 596 167 119, 724 184 439Popis akce


SEZNAM VYSTAVOVATELŮ Učeň, středoškolák, vysokoškolák 2015 k nahlédnutí zde!

VÝSTAVNÍ KATALOG Učen, středoškolák, vysokoškolák 2015 k nahlédnutí zde!

Milí žáci, studenti, absolventi,

nevíte si rady s výběrem školy? Přijďte si vybrat k nám!

Výstava je určena všem zájemcům o další studium po ZŠ a SŠ.

Na výstavě se budou prezentovat veškeré odborné a střední školy, vyšší odborné školy, vysoké školy a jiná školská zařízení, které budou připraveny Vám podat kvalitní a srozumitelné informace.

Máte zde příležitost zjistit nové trendy v oblasti školství a vzdělání a osobně se setkat se zástupci škol z celého Moravskoslezského kraje a nejbližšího okolí, ale také z celé České republiky. Ti budou připraveni Vám zodpovědět nejrůznější dotazy týkající se výukových oborů, dopravy, ubytování, financí, ale také možností uplatnění na trhu práce.

Cílem výstavy je rovněž poukázat na technické obory a jejich využití v našem kraji.

Výstavu zpestří ukázky na trhu poptávaných řemesel, ukázky výsledků práce studentů, show technických oborů, semináře, poradny a jiné zajímavosti jak pro studenty, tak pro pedagogy. Na podiu vystoupí studenti s ukázkami sebeobrany, barmanského umění, líčení, úpravy účesů a módními přehlídkami.

Vysoká škola Báňská - Technická univerzita Ostrava nabídne návštěvníkům řadu zajímavých ukázek jednotlivých pracovišť, jako jsou například Kabaret vědy a techniky, Kroužek Kybernetiky, prezentace IT4I a studia HPC nebo prezentaci oboru Výpočetní matematika. V interaktivní části výstavy budou zajímavé soutěže a hry.

V rámci doprovodného programu bude na podiu přehlídka nejrůznějších oborů. Přednášky typu výměnných pobytů, studium v zahraničí. Putovní výstava MNICHOV – OKUPACE – OSVOBOZENÍ.

Klub zaměstnavatelů předá ocenění DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI  středním školám v Moravskoslezském kraji. Klub zaměstnavatelů je organizátorem a vyhlašovatelem ocenění Doporučeno zaměstnavateli. Toto ocenění udělují významní zaměstnavatelé středním školám, které nejlépe připravují své absolventy na zaměstnání.

Výstava se koná pod záštitou Mgr. Věry Palkové, náměstkyně hejtmana Moravskoslezského kraje. 

Záštita:

Partneři výstavy:

  

Mediální partneři:

   

   
   
   

 

Vystavovatelé: